Догляд за оббивкою зі шкіри

Очистка кожи

Шкірі властиві якості природного характеру – всілякі відмітини, нерівності і прожилки, при цьому кожна ділянка якісної шкіри має індивідуальний малюнок, властивий тільки йому. Подібні прояви і відмінності в забарвленні є не браком, а унікальними особливостями натурального матеріалу.

Чистка шкіри вищої категорії

Щоб видалити пляму від напоїв, кави, чаю, молока, масла, жиру або косметики видаліть надлишок рідини губкою або промокальним папером, потім чистою губкою, змоченою слабким мильним розчином, легенько зітріть пляму, починаючи від його краю і рухаючись до центру. При цьому не давайте волозі вбиратися в поверхню шкіри і негайно висушіть її сухою губкою (не сушіть шкіру під прямими сонячними променями або за допомогою фена, користуйтеся тільки водою і милом з нейтральним рівнем pH).

Чистка шкіри середньої категорії

Періодично витирайте з меблів пил чистою, м’якою і сухою губкою.

Щоб видалити суху пляму акуратно зчистіть її м’якою щіточкою або пропилососьте.

Щоб видалити пляму від напоїв, кави, чаю або молока видаліть надлишок рідини губкою або промокальним папером, потім чистою губкою, змоченою слабким мильним розчином, легенько зітріть пляму, починаючи від його краю і рухаючись до центру. При цьому не давайте волозі вбиратися в поверхню шкіри і негайно висушіть її сухою губкою (не сушіть шкіру під прямими сонячними променями або за допомогою фену).

Щоб видалити жирну пляму від масла, кетчупу, майонезу або шоколаду, видаліть надлишок рідини губкою або промокальним папером, не притискуючи її до забрудненої поверхні – щоб бруд не вбралася в пори шкіри. Потім чистою губкою, змоченою слабким мильним розчином, легенько зітріть пляму, починаючи від краю і рухаючись до центру, і негайно висушіть його сухою губкою