Філософія

Меблева фабрика «LATO» – український виробник ексклюзивних м’яких меблів найвищого ґатунку.
Небезпідставно заявляючи про високу якість наших меблів, ми надаємо вам повноцінну півторарічну гарантію.

Використання при виробництві м’яких меблів обладнання, необхідного для оптимізації людської праці, дозволяє нам забезпечити високу якість м’яких меблів, які збираються вручну.
Без сумніву, наш успіх був би неможливим без надійних партнерів, які здійснюють поставки найкращих матеріалів та комплектуючих, необхідних для виробництва м’яких меблів, а також без натхненої та наполегливої праці високопрофесійних співробітників.

Саме якість виготовлення м’яких меблів дозволяє говорити при її придбанні, що витрати на неї — це оправдані довгострокові інвестиції.

Якість починається задовго до початку виробництва м’яких меблів. Насамперед, це висока культура виробництва, яка визначає правильні відносини до своєї роботи з боку працівників, що відіграє особливо важливу роль при збиранні меблів вручну.

Звичайно, створення найкращих меблів було б неможливим без використання сучасного спеціалізованого обладнання. Саме тому на нашій фабриці використовується обладнання провідних світових виробників — деревообробні станки Royek (Чехія), швейні машини PFAFF та DURKOPF.
Якість матеріалів та комплектуючих також відіграють важливу роль в якості м’яких меблів. Керуючись цим, в виробництві використовуються матеріали, які зарекомендували себе на світовій арені, наприклад, тканини ITALVELLUTI та механізми трансформації виробництва концерну Sedac-Meral.

Враховуючи все вищесказане, можна з впевненістю рекомендувати м’які меблі «LATO» не тільки для домашнього використання. Наші м’які меблі можливо використовувати для облаштування інтер’єрів готелів, офісів, клубів, банків та інших установ.