Єврокнижка

Спальне місце деяких диванів і диванів-ліжок обладнане механізмом трансформації “Єврокнижка”.

М’які меблі з механізмом трансформації “Єврокнижка” – одні з найбільш популярних моделей диванів. Популярність ця грунтується на простоті і надійності механізму. Такі м’які меблі можна розмістити як по центру кімнати, так і біля стіни практично впритул – під час розкладання він не зачепить предмети, що знаходяться поблизу, за рахунок правильно розрахованого радіусу повороту спинки.

Відомі ці дивани також і тим, що їх механізм – практично самий надійний, в ньому просто нічому ламатися. Ваш диван не перестане виконувати свої функції через те, що він більше не розкладається. Це має особливе значення, якщо ви купуєте м’які меблі як спальне місце. При виробництві механізму “Єврокнижка” використовуються незалежні пружинні блоки, які здатні витримати пристойні навантаження, при цьому протягом тривалого часу зберігши еластичність.

М’які меблі з механізмом “Єврокнижка” усуває також і ще один “головний біль” своєму господареві – питання, куди складати подушки, постільну білизну і ковдри, вас більше не турбуватиме. Ящики для білизни, якими, як правило, обладнані всі дивани, раз і назавжди вирішать цю проблему. Це має велике значення для малогабаритних квартир, так званих “хрущовок”, в яких, на жаль, доводитися проживати багатьом.

І ще одна перевага є в цьому механізмові трансформації. М’які меблі, обладнані  “Єврокнижкою”, мають рівне і просторе спальне місце.

Підводячи підсумок, можна відзначити: диван єврокнижка підійде для будь-якого приміщення. Такі м’які меблі стануть незамінними не лише у вашій квартирі, але і у вашому заміському будиночку, де додаткове спальне місце, що має всі названі переваги, завжди виявляється доречним.

І остання перевага – на відміну від дорогих імпортних механізмів, ціни на дивани з “єврокнижкою” вас приємно здивують. У наших салонах представлені дивани з цим механізмом різних видів обивки і ви завжди зможете вибрати для себе той диван, який підійде саме для вашого інтер’єру.

Схема трансформації наступна:

  • Приберіть декоративні подушки, при їх наявності.
  • Викотіть вперед ту частину дивана, якавикористовуєтся для сидіння.
  • Поступово переведіть спинку дивана з вертикального положення, опустивши в місце, що звільнилося.
  • Диван розкладений в положення «ліжко».

Трансформація в положення «диван» відбувається в зворотній послідовності.