Доставка меблів по Україні

Доставка меблів по Україні

Ми здійснюємо доставку меблів по Україні до будь-якої залізничної станції, що має пряме залізничне сполучення з Києвом. Вартість доставки комплекту меблів коливається в межах від 600 до 1200 грн.

Для того, щоб замовити меблі, ваш представник або ви особисто можете приїхати в будь-який з наших магазинів, розташованих у Києві, щоб вибрати модель дивана, оббивку і тип механізму трансформації.

При оформленні замовлення ми компенсуємо вам вартість залізничних квитків до Києва і назад шляхом зменшення вартості замовлення на суму, рівну вартості проїзду.

Для оформлення замовлення необхідно:

  • Внести 50% передоплати від загальної вартості комплекту меблів готівкою (або перерахувати необхідну суму за безготівковим розрахунком);
  • Надати паспортні дані одержувача меблів (прізвище, ім’я, по батькові, адресу прописки);
  • За три дні до дати виготовлення меблів, зазначеної в бланку замовлення, оплатити готівкою (через компанію «Автолюкс») або за безготівковим розрахунком (рахунок-фактуру з відкритою датою Ви отримуєте при оформленні замовлення) залишок вартості комплекту меблів.

Після цього ми:

  • Готовий до транспортування комплект меблів доставляємо до поїзда, який відправляється до вашої станції призначення;
  • Вантажимо меблі в товарний вагон;
  • Матеріально стимулюємо з власних коштів роботу експедитора, що супроводжує вантаж до станції призначення, з метою збереження комплекту меблів;
  • Повідомляємо вам номер поїзда і вагону, час прибуття на станцію призначення;
  • Ми рекомендуємо вашим вантажникам з представником, паспортні дані якого вказані у замовленні, отримати комплект меблів прямо з поїзда. Настійно радимо не допустити, щоб меблі розвантажували в багажний термінал вокзалу. Таким чином, Ви уникнете недбалого поводження та «зберігання» дорогого комплекту меблів.

90% диванів LATO повністю розбірні, тому їх можна занести навіть у самий вузький дверний отвір. Досвідчений представник відділу доставки LATO проінструктує Вас щодо складання (розбирання) меблів або в момент здійснення замовлення, або після, по телефону. Також можливо записати детальну відео-інструкцію на DVD або відправити Вам на e-mail посилання, за якою її можна завантажити.

На всі наші меблі ми надаємо гарантію 18 місяців. У платне післягарантійне обслуговування входить: заміна механізму трансформації, заміна пружинного ортопедичного матраца, пошиття чохлів на подушки для сидіння, спинні і ліктьові подушки диванів (крісел). Майже всі моделі LATO мають знімні чохли.

При оформленні замовлення можна відразу замовити додатковий запасний комплект чохлів на всі подушки з будь-якої тканини або шкіри.

Як до нас дістатися: від ж / д станції «Київ-Пасажирський» найближчий наш меблевий салон знаходиться в Центральному Будинку Меблів на бульварі Дружби Народів, 23. Найзручніше їхати на метро, від станції «Вокзальна» до станції «Дружби Народів». Будинок Меблів знаходиться прямо біля станції метро (сміливий архітектурний проект часів СРСР – величезний будинок з «китайським» дахом). Більш докладно про те, як до нас дістатися, можна дізнатися за телефоном: (044) 229-64-97.

Способи оплати

Готівкова

Оплата здійснюється виключно у національній валюті. На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівкова

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення менеджер магазину видасть вам рахунок-фактуру (надішле її факсом або електронною поштою), який ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

[spoiler effect=”slide” show=”Корисна інформація” hide=”Приховати”]

Довідкова служба багажного терміналу: 044 4652053 (розклад поїздів з Києва, час відправлення та прибуття)

Довідкова служба міста Києва: 044 9910911[/spoiler]