Торнадо

ТорнадоЗ початку 2010 року всі дивани, в яких раніше використовувався старий механізм Седафлекс, розроблені під новий механізм TORNADO італійського виробництва. Його надійність і легкість трансформації втілює в собі досвід багаторічних експериментів. У механізмі TORNADO наші італійські партнери вирішили відмовитися від деяких «горе-переваг» механізму Седафлекс. По-перше, регульованого по висоті підголівника (найчастіша поломка в Седафлекс), по-друге, меблевої гуми, натягнутої на каркас, і по-третє, «економних» (по кількості металу) ніжок.
Що ж змінилося в кращу сторону? По-перше, матрац став товщим на 2 см, по-друге, ніжки механізму для підвищеної надійності зроблені цільними дугоподібними і, по-третє, механізм TORNADO має свою власну сталеву раму, усередині якої відбувається складання та розкладання (по суті ця рама є сталевим каркасом дивану).

Ми сподіваємося, що всі ці поліпшення дозволять вам багато років, з дня на день, легко трансформувати придбані у нас м’які меблі з положення «диван» в положення «ліжко» і назад.

Механізм TORNADO розкладається рухом на себе, начебто Ви поетапно розкочуєте матрац. Наскільки він незвичайний та складний в виготовленні, настільки ж міцний та легкий при розкладанні. Металева несуча конструкція з великою кількістю важелів та пружин при першому знайомстві зазвичай вражає уяву, а металева сітка основи не залишає ніяких сумнівів щодо надійності цього механізму.

Меблева фабрика LATO використовує один із найостанніших механізмів TORNADO для повсякденного використання з пружинним ортопедичним матрацом товщиною 14 см.

Параметри механізму трансформації TORNADO, що використовуються меблевою фабрикою LATO:

Торнадо

Торнадо

Торнадо

А B Матрац
160 145 140х189х14

Схема трансформації наступна

  • Приберіть подушки сидіння.
  • Візьміться обома руками за найближчу поперечину та м’яко потягніть конструкцію догори та на себе.
  • Поставте секцію, що вийшла, на опорну дугу.
  • Візьміться обома руками за дугу, яка виявилася зверху і знову зробіть рух догори-на себе.
  • Продовжуючи рух, розкладіть диван і поставте конструкцію на дугу, за яку Ви тільки-но тримались.
  • Виріб розкладено в положення “ліжко”.

Трансформація в положення “диван” проводиться в зворотній послідовності.