М’які меблі Київ

М'які меблі Київ

Меблева фабрика LATO займається виготовленням м’яких меблів в Києві на замовлення уже на протязі 20 років. Дизайн та якість наших меблів (диванів, кутових диванів, диван-ліжок, крісел та пуфів) дозволяє використовувати її не тільки для облаштування оселі. Завдяки широкому модельному ряду м’які меблі Київ чудово будуть виглядати в інтер’єрі клубу, банку, готелю, офісу, ресторану чи будь-якого іншого закладу.

Наші м’які меблі мають завершений стиль. Не має потреби доопрацьовувати наші меблі – це повністю сформований об’єкт інтер’єру, який так і чекає, щоб його розмістили в потрібному просторі. М’які меблі LATO гарні самі по собі. Кожен предмет меблів – це результат кропіткої праці справжніх професіоналів. Саме тому всі пропорції гармонійні та естетично прекрасні.

Особливі переваги наших м’яких меблів:

  • у більшості моделей чохли на “блискавках”;
  • для багатьох видів тканин дозволяється прання в пральних машинах;
  • ви можете замовити другий комплект чохлів (а це, по суті, новий диван);
  • Ми використовуємо один з останніх механізмів для щоденного використання TORNADO з пружинним ортопедичним матрацом товщиною 14 см.

Асортимент наших м’яких меблів постійно зростає та змінюється.

Звертайтесь до наших консультантів по телефону, пишіть нам, приходьте в наші меблеві салони і ми з задоволенням допоможемо зробити інтер’єр Вашого приміщеня стильним та затишним.