Деревина

Деревина

Фахівці меблевої фабрики LATO дуже скрупульозно ставляться до якості деревини, а також приділяють велику увагу їх первинній обробці. Тому перед використанням деревини для виготовлення меблів, вона проходить цілий технологічний цикл . Одним з основних достоїнств наших меблів є відмінно виконані жорсткі конструкції з якісної, ретельно відібраної й обробленої деревини.

При кожній новій поставці деревини проводиться радіологічний контроль і контроль вологості.

Потім йде ретельна обробка деревини: вона розпилюється на бруси, обробляється на верстатах фугувань, шліфується, фрезерується. Після такої обробки пиломатеріали виглядають ідеально, відповідно, виглядають ідеально і готові меблі .

При виборі деревини для виготовлення окремих виробів або деталей фахівцями фабрики LATO враховуються багато властивостей: фактура, щільність, в’язкість, гнучкість, технологічність, зовнішній вигляд. Так, наприклад, для виготовлення внутрішніх каркасів меблів застосовують сосну та вільху, так як ці породи мають велику міцність і гнучкістю,
витримують великі навантаження. Дуб і бук використовуються головним чином для виготовлення деталей, що вимагають особливої міцності, зносостійкості і довговічності, а також в красивих високохудожніх декоративних елементах.