Тканини

Тканини

У виробництві м’яких меблів фабрика LATO користується тільки високоякісними матеріалами від провідних виробників. Одним з них є Itavelluti – світовий лідер з виробництва меблевих та декоративних тканин .

Вже 25 років Itavelluti розробляє ексклюзивні меблеві і декоративні тканини. Itavelluti використовують у своїх моделях такі відомі виробники м’яких меблів, такі як «Dema», «Alberto Niery», «Natuzzi» і д.р. Присутність філій Itavelluti в різних країнах дає можливість підтримувати однакову цінову політику, а також диктувати свій стиль по всьому світу.

З самого початку своєї діяльності Italvelluti користується відмінною репутацією в області текстильного виробництва завдяки високим стандартам контролю за якістю, постійній увазі до деталей та можливості підвищувати рівень своєї роботи за рахунок технологічних досягнень.

У виробництві тканин Itavelluti зуміла зберегти і підтримувати дух “ремісника”, що означало індивідуальний підхід до кожної тканини, і при цьому не відстати від стрімко розвиваються технологій виробництва. Italvelluti – перша італійська текстильна промисловість, яка має свою власну систему CAD (computer aided design-креслення за допомогою комп’ютера). Сьогодні ця технологія є необхідною, але в ті часи багато хто вважав її низько продуктивною. До цих пір першочерговим завданням Italvelluti є пошук передових продуктів, а також постійні капіталовкладення в свої величезні людські і технологічні ресурси.

Співпраця Itavelluti з дизайнерами підштовхнуло меблеві фабрики до втілення колекцій тканин в меблях. У Itavelluti існує 5 основних принципів у роботі: гарантія якості товару, надання щонайширшого асортименту, підтримання лідируючої позиції в дизайні, постійна робота над новинками, впровадження новітніх технологій.

З 1999 року Itavelluti випускає серії виключно високоякісних тканин, об’єднаних в єдині стилістичні лінії. Випуск колекцій, скоординованих через дизайн-студію Мауро Ліппаріні, переросло в традицію щорічних представлень нових стилів, які об’єднують в собі прості та авангардні ідеї, що на сьогоднішній день грає центральну роль в компанії нового тисячоліття.