Тканина SISTINA

Sistina

SISTINA – гармонійно підібраний в кольорі координат до CANAZEI, що має схожу структуру і текстуру. Тут верхній шар з рівних і менш об’ємних ниток утворює досить гладку і щільну поверхню, що відповідає призначенню координата. На відміну від основної тканини, де щільний верхній шар створюють парні нитки, в SISTINA розріджене переплетення одиночних ниток основи і утка нагадує мішковину (аналогічно FUTUR). Ґрунтовий шар також має високу щільність, з тонких поліестрових ниток.

Використання кольору в координаті в більшості своїй зведене до тонкого нюансу, проте декілька варіантів (112, 117, 120) для посилення виразності фактури використовують контрастну по тону основу.

Завдяки виразним естетичним і гарним технічним характеристикам SISTINA, безумовно, може застосуються як основна тканина. Пропорція натурального волокна дозволяє використовувати дану колекцію для житлових приміщень, меблів для відпочинку і спальних місць. Асоціативна рукотворність і простота текстури здатна яскраво перетворити, наприклад, такий популярний останнім часом строгий стиль мінімалізму, або заспокоїти витіюватість форм класики і еклектики.