Тканина Mirage

Тканина Mirage

Тканина Італвеллюті в жанрі штучного замінника шкіри, зокрема замша. У MIRAGE технологи компанії добилися вражаючої візуальної схожості з натуральним прототипом. Формальними і технічними особливостями тканина також наближається до своєї попередниці TIFFANY, але є її дешевшою версією. Здешевлення продукції відбувається за рахунок впровадження нетканої технології, тобто верхній велюровий шар виготовляють високоефективним і недорогим в’язаним (трикотажним) способом. Нова лінія створена для молоді, яка цінує дизайн і якість, але не може собі дозволити справжні шкіряні меблі.

Фактурні ефекти тканини максимально відтворюють мінливу, таку, що грає світлом і тінню, фактуру замші. Найдрібніші ворсинки слухняно лягають під рухом руки або щітки в будь-якому напрямі. Унікальна технологія обробки волокна і спеціальна структура дозволяють створювати приємну на дотик і дихаючу тканину. Поєднання двох надійно склеєних шарів (лицьового – поліестерового і бавовняної основи) забезпечують надійні параметри зносостійкості, пілінга і формостійкості.

Тканина ідеально підходить для клубних диванів. Її достатня еластичність задовольнить любителів строгих, жорстких форм і допоможе потонути в подушках більш зніженим клієнтам. Особливо слід зазначити багату кольорову гамму, представлену карамелево-пастельними гостро модними відтінками. У теплому діапазоні сусідами є натуральні тона (деревини, піску, гірчиці) актуальні червоні (літній червоний, обпаленої глини, кориці, стиглої вишні). У холодному домінують м’які відтінки смарагдового, світлі тони якого граничать з сірим (колір річкового дна), а темні розчиняються в глибокосиньому (морської води, блакиті, водоростей). М’яке гармонійне і в той же час не передбачене (як для шкіри!) рішення кольору ініціює назва тканини: модель з MIRAGE може як м’яко розчиниться в обстановці салону, так і раптово стати його домінантою.

У Mirage пошук технологів зупинився на оптимальному поєднанні хімічної і натуральної сировини (поліестр, поліакріл, бавовна, віскоза), передовій текстильній технології, що забезпечують міцність і стійкість форми тканини, оригінальну естетику, а також гарні гігієнічні якості. Якість цієї товстої важкої тканини з дорогої високотехнологічної пряжі перевершує її пропоновану виробником ціну.

У цій колекції Італвеллюті використаний вже відомий з попередніх розробок (FUTUR і т.п.) принцип будови об’ємної крупнофактурной тканини за типом «рогожки». Візуальна рихлість тканини оманлива, верхній шар з шанілової і меланжевої нитки міцно утримується на грунтовому переплетенні. Велика щільність грунту досягнута використанням тонких поліестрових ниток основи та утка, є важливою характеристикою зносостійкості тканини.

Використання різнорідного волокна (матового з бавовни і поліестра, блискучого віскозного) і пряжі (шаніла і меланжу) створює багатство фактури, кольору і свіжості. Тканина ніби пульсує енергією, залишаючи приємне відчуття тепла і затишку. У Mirage – цікаве, інтригуюче перехрестя кольорів. Дизайнери Італвеллюті пропонують, як завжди, різні по температурі і емоційному сприйняттю варіанти: від ніжних, гармонізованих в кольорі і тоні (ахроматичний ряд) до більш контрастних (тепла гамма).

Виробник презентує дану колекцію у поєднанні з координатом (Mirage&SISTINA). Модні тенденції також припускають як ефектний компонент до ультрафактурних тканин натуральну шкіру або шкірозамінник.
Декоративні і утилітарні характеристики Mirage допускають її самостійне використання, наприклад, в якості покривал, подушок та інших текстильних аксесуарів.