Тканина CANAZEI

Тканина CANAZEI

У CANAZEI пошук технологів зупинився на оптимальному поєднанні хімічної і натуральної сировини (поліестр, поліакріл, бавовна, віскоза), передовій текстильній технології, що забезпечують міцність і стійкість форми тканини, оригінальну естетику, а також гарні гігієнічні якості. Якість цієї товстої важкої тканини з дорогої високотехнологічної пряжі перевершує її пропоновану виробником ціну.

У цій колекції Італвеллюті використаний вже відомий з попередніх розробок (FUTUR і т.п.) принцип будови об’ємної крупнофактурной тканини за типом «рогожки». Візуальна рихлість тканини оманлива, верхній шар з шанілової і меланжевої нитки міцно утримується на грунтовому переплетенні. Велика щільність грунту досягнута використанням тонких поліестрових ниток основи та утка, є важливою характеристикою зносостійкості тканини.

Використання різнорідного волокна (матового з бавовни і поліестра, блискучого віскозного) і пряжі (шаніла і меланжу) створює багатство фактури, кольору і свіжості. Тканина ніби пульсує енергією, залишаючи приємне відчуття тепла і затишку. У CANAZEI – цікаве, інтригуюче перехрестя кольорів. Дизайнери Італвеллюті пропонують, як завжди, різні по температурі і емоційному сприйняттю варіанти: від ніжних, гармонізованих в кольорі і тоні (ахроматичний ряд) до більш контрастних (тепла гамма).

Виробник презентує дану колекцію у поєднанні з координатом (CANAZEI&SISTINA). Модні тенденції також припускають як ефектний компонент до ультрафактурних тканин натуральну шкіру або шкірозамінник.

Декоративні і утилітарні характеристики CANAZEI допускають її самостійне використання, наприклад, в якості покривал, подушок та інших текстильних аксесуарів.