Українські чи італійські меблі?

Українські чи італійські меблі?

Італійські м’які меблі чи українські? Не знаєте, на чому зупинити свій вибір? Давайте поміркуємо разом.

1. ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ.

Мало хто купує диван на один чи два роки. Зазвичай, цей термін як мінімум у десять разів більше. Тому будь-яка розсудлива людина задасть собі питання: «А як щодо сервісу? Що буде, якщо щось зламається? Хто буде це ремонтувати? Як довго буде проходити ремонт? Наскільки це дорого? Чи доведеться  транспортувати мій диван на фабрику до Італії, чи компанія-імпортер має в Україні все необхідне для ремонту (включаючи елементи механізмів трансформації, столярну майстерню для ремонту різьблених дерев’яних елементів дивана і т.п.) А якщо дитина під час відсутності батьків трохи помалює на шкіряному дивані кульковою ручкою (справа в тому, що до цього часу не винайшли засобів для видалення слідів кулькової ручки з шкіряних виробів)? Чи можна замінити зіпсований чохол на новий з такої самої шкіри? І таких питань може бути безліч, тому що диван призначений для активного використання і все може трапитися …  Питання тільки в тому, чи стане це нерозв’язною проблемою, яка призведе до того, що диван доведеться просто викинути?

Український виробник не стане ховатися за мовний бар’єр і різницю в законодавствах! Ніхто не скаже: «Вибачте, я Вас не розумію!» Ніхто не буде годувати відмовками, як то: “Фабрика в Італії, а ми тут… Листування затягнулося, ви чекайте, як тільки, так відразу…”

Зазвичай, український виробник меблів преміум-класу вже в себе на виробництві має все необхідне обладнання, комплектуючі, запасні частини механізмів трансформації для здійснення якісного гарантійного обслуговування власних меблів. Тим більше, що відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» термін гарантійного ремонту не повинен перевищувати 14 днів.

Отже, швидке і якісне гарантійне обслуговування – це серйозний плюс на користь українського виробника, якщо порівнювати італійські меблі та українські.

2. ЦІНА.

Дехто докоряє українського виробника преміум-сегмента: «Чи не занадто висока ціна? Ми купили точнісінько такий самий італійський диван за 1500 Євро. Чому ваш коштує так само?»

Щоб перевірити це твердження, давайте разом зробимо розрахунок середньої вартості дивану в Італії (для зручності порівняння далі в якості грошової одиниці будемо використовувати Євро).

Найбільш продаваним вважається диван з габаритним розміром 200-220 см по довжині і спальним місцем 140х190 см. Іноді такий диван складається з двох, іноді з трьох подушок для сидіння і називається «Диван-трійка» (через умовну кількість  місць для сидіння). Для зручності прорахунку вартості візьмемо механізм для щоденного сну, а в якості оббивки – шкіру.

Зазвичай, у вартість дивана вкладається: вартість оббивки, вартість механізму трансформації, вартість каркасу дивану, вартість декоративних елементів (різьблення по дереву, проста дерев’яна декорація, ніжки, кант,  бахрома), вартість наповнювачів подушок, вартість роботи майстрів кожного профілю (каркасний, столярний, лакувальний, швацький, обивочний  цехи, цех з різання, формування наповнювачів подушок, прийому якості, відділ доставки), вартість транспортування і т.і.

Отже, почнемо розрахунок:

В ІТАЛІЇ

Вартість 20 кв.м. шкіри 300 € (по 15 € м.кв.)
Вартість механізму трансформації 200 €
Вартість каркаса дивану та інших дрібниць 200 €
Вартість оплати праці з виготовлення дивану близько 300 €
Податкові відрахування 100 €
Прибуток фабрики 200 €
Разом (мінімальна ціна в Італії без вартості бренду) 1300 €

Доставка в Україну, митні, податкові платежі, заробіток імпортера і роздрібного продавця складають не менше 100 відсотків від вартості дивану.

Отже, італійський диван в Україні має коштувати не менше 2600 Євро

Як бачите, 2600 Євро – це ціна дивана в Україні від маловідомої італійської фабрики. Вартість бренду може становити іноді від 200 до 500 відсотків від загальної вартості виробу.

Тому, якщо ви бачите перед собою диван вартістю менше 27000 гривень,- це або китайська підробка, або стокова, багато років тому застаріла і знижена в ціні модель (як правило без гарантійного обслуговування взагалі). Китайський диван можна легко впізнати за неприємним специфічним запахом, використання шкірзамінника на задній стороні дивану (італійці не економлять на шкірі) і механізму трансформації не італійського виробництва.

Для того, щоб упевнитися в чесності продавця, попросіть його надати вам Сертифікат, що підтверджує країну походження товару.

А тепер порівняємо меблі фабрики LATO в італійській шкірі і з італійським механізмом трансформації (найголовніші складові дивану). Такий диван коштуватиме від 1700 Євро. Таким чином, ви економите не менше 1000 Євро, отримуючи не менш якісний продукт, вироблений в Україні.

3. ТЕРМІНИ ВИГОТОВЛЕННЯ.

Більшість італійських меблевих фабрик для зарубіжних імпортерів пропонує термін виготовлення дивану на замовлення 90 днів. Український же виробник, зазвичай, встановлює 30-денний термін.

Фабрика LATO для деяких моделей надає безкоштовну послугу «Термінове замовлення», а саме виготовлення дивана за 3-7 днів (за умови вибору оббивки з каталогів імпортерів, які мають складську програму в Києві).

4. ІНВЕСТИЦІЇ В УКРАЇНСЬКУ ЕКОНОМІКУ.

Купуючи диван українського виробництва, Ви інвестуєте в українську економіку. Як правило, на меблевій фабриці задіяно від 50 до 1000 співробітників, які й отримують гідну зарплату і здійснюють регулярні податкові та пенсійні платежі. Все це, без сумнівів, сприяє загальному добробуту України та українців.

Фабрики, які витримали світову економічну кризу, і при цьому не тільки тримаються на плаву, але й випускають якісний сучасний продукт, стежать за тенденціями в світовій меблевій моді, перебудовуються на новітні механізми трансформації диванів, гідні Вашої підтримки і похвали.

Фабрика LATO прагне відповідати найвищим європейським стандартам якості. Отже,  підтримайте українського, а не італійського виробника!