Індивідуальні проекти

Киев диван Торонто

Компанія LATO пропонує вам виготовлення ексклюзивних меблів для елітних будинків, ресторанів і клубів, а також для готелів по ескізам замовника. Меблі, які виготовлені як індивідуальний проект (наприклад, дивани або крісла), допоможуть створити оригінальний і неповторний  інтер’єр, в якому його господарі та гості будуть відчувати тільки позитивні емоції!

Якщо у вас виникла потреба у виготовленні оригінальних меблів, компанія LATO здійснить ваше бажання, виготовивши меблі за наданим вами ескізами, кресленнями або малюнками. У вас є фотографії вподобаного зразка меблів або лише словесний опис? Висока кваліфікація фахівців і технологічний рівень компанії дає можливість отримати бажане. Завдяки цим складовим в компанії зможуть не тільки виготовити проект практично будь-якої форми та конфігурації меблів, а й втілити його в життя, створивши ексклюзивні меблі для елітного приватного будинку, ресторану, готелю чи клубу.

Диван Торонто КиевТакож варто пам’ятати про те, що клас готелю завжди підкреслюється дорогими і неординарними меблями. Такі меблі легко впізнати по вишуканому дизайну. Крім того, при її виготовленні, як правило, використовується як масив, так і шпон цінних порід деревини, а також багато операцій виконуються вручну, наприклад, інкрустація, різьблення і т.п. Цілком природно, що такі меблі не виробляються масово, а виготовляються тільки на замовлення, як правило, за власними кресленнями. Причиною цього є те, що висококласному готелю просто необхідно підкреслити свій індивідуальний стиль. Тому м’які меблі, що виробляються серійно, не підходять для цієї мети. Якщо говорити про готельні меблі, то варто наголосити на необхідності естетики і комфорту, підвищеній міцності і зносостійкості. Крім цього, ті конструкторські рішення, які застосовуються, коли створюються меблі для готелів, спрямовані на спрощення утримання і догляду, в тому числі, на легку відновлюваність при ремонті.

Киев диван ТоронтоЯкщо вам потрібні меблі для ресторанів або клубів, у тому числі м’які меблі, особливу увагу слід приділити таким показником, як зносостійкість. Тому в компанії LATO звертається особлива увага на цей фактор. Для того, щоб підсилити конструкції наших меблів, використовуються неординарні інженерні рішення, які розробляються конструкторським бюро LATO. Для збільшення термінів служби меблів ми використовуємо різні підходи – це і якісні комплектуючі, і високотехнологічне виробництво, і краща фурнітура, а також оббивні матеріали.

Не дивно, що меблі, яка виробляються компанією LATO, а також її якість, як правило, бездоганні і відповідають європейському рівню, а також тим високим вимогам, яким повинні відповідати м’які меблі для ресторанів, готелів і клубів.