Тканина Tiffany

Тканина Tiffany

Тканина, виготовлена спеціально для всесвітньо відомої фірми “NATUZZI”. З усіх існуючих аналогів оригінальної ALCANTARA саме Tiffany Suede є максимально наближеною як візуально, так і по технічних характеристиках.

Tiffany Suede – це новий вигляд оббивних і декоративних тканин. Він належить до лінії ультрамікроволокон з покриттям, яке імітує замш, і є настільки делікатним, що дивує абсолютною схожістю з оригіналом. Tiffany Suede гарантує високу якість технічних параметрів, які були підтверджені на практиці шляхом проведення різних тестів.

Це тканина, яка не піддається деформації і не збирає бруд, який проникає в глибину волокон. Її можна використовувати як оббивку для меблів, також тканина придатна для драпіровки стін, кают на кораблі, а в спрощеній версії без твердої основи – для штор на вікна, покривал на ліжко або для ковдр.

Tiffany Suede – легка і практична у догляді. Якщо оббивку меблів можна зняти, то тканина переться як у воді при температурі 40 З, так і насухо при хімічному пранні. Зазвичай періодична обробка пилососом (кожних 10-15 днів) достатня для очищення пилу і сухого бруду.

Деякі види плям можуть бути видалені за допомогою водного розчину з додаванням м’яких миючих засобів або технічного спирту.

Вага: 490 г/мп.;
Ширина: 140 см;
Склад: 83% поліестр, 17% бавовна;
Тест на прання: 25 000 циклів ;
Кольорова гамма: 36