Меблі. дивани

Мебель Диваны

Дизайн приміщення визначає не тільки стиль оформлення стін, підлоги і стелі, але і його наповнення – меблі. Дивани є якщо не основним, то ключовим предметом, оскільки надають місце для сидіння, а також забезпечують комфорт і затишок.

Дивани використовуються не тільки для житлових приміщень. Кафе, ресторани, прийомні, салони – всюди, де комфорт є частиною іміджу закладу і показує турботу про відвідувачів цей предмет меблів підходить якнайкраще. Він дозволяє розслабитися і провести час якомога приємніше, будь то зустріч з друзями в кафе чи очікування своєї черги в салоні краси.

Різновидів диванів існує велика кількість. Вони модифікувалися і змінювалися протягом усього свого існування, і до сих пір створюються нові і нові моделі. Різниця може становити в будь-яких характеристиках:

  • конструкція
  • Розміри
  • матеріал наповнювача
  • оббивка
  • Особливості механізмів і т.д.

Будь-який виробник меблів приділяє диванів особливу увагу, і LATO не є винятком. У каталозі на сайті lato.kiev.ua представлені дві великі групи диванів:

Прямі

Традиційна конструкція дивана є пряму лінію. Для невеликих приміщень це оптимальне рішення, оскільки займає мінімум простору. Багато прямі дивани мають пристрої трансформації, тобто розкладаються, збільшуючи площу сидінь, що може бути використано для сну.

Кутові

Хоча кутові дивани переважно застосовуються в більш просторих приміщеннях через великих розмірів, вони з максимальною користю використовують займане простір і в кінцевому підсумку представляються досить компактними. Їх можна розміщувати біля стіни, в кутку або посередині кімнати (таке розташування дозволяє також зонувати простір).

Співпрацювати з компанією LATO добре тим, що вона є безпосереднім виробником, тому вам доступна тільки якісна і оригінальна меблі. Дивани можуть надаватися в стандартних розмірах або проводитися за параметрами замовника. За бажанням можна придбати крісла та пуфи, які будуть складати єдиний комплект. Також є можливість замовити ексклюзивну модель, самостійно обравши дизайн, оббивку і колір. Детальніше про особливості виробництва, модельному різноманітності і місцях продажу готових виробів можна дізнатися на сайті.