10 причин замовити меблі LATO

10 причин замовити меблі LATO

Ви, як і раніше, вважаєте, що хороші м’які меблі – лише італійські? Відвідайте один із салонів компанії LATO, і переконайтеся, що це не так.

Компанія LATO займається виготовленням м’яких меблів вже 25 років  і за цей час набула достатнього досвіду, щоб довести споживачеві, що м’які меблі українського виробництва можуть бути не гірше італійських.

І вже багато хто це зрозумів – м’які меблі компанії поступово завойовують український ринок. М’які меблі LATO можна придбати не лише в Києві, але і в Запоріжжі, Харкові, Одесі і Дніпропетровську. На чому ж заснований успіх компанії?

1.    Дизайн і якість м’яких меблів (диванів, кутових диванів, диванів-ліжок, крісел, пуфів) дозволяє використовувати їх не лише для дому. Завдяки широкому модельному ряду меблі LATO чудово будуть виглядати в інтер’єрі клубу, банку, готелю, офісу, ресторану чи будь-якого іншого закладу.

2.    Деревина, яка використовується для виготовлення каркаса меблів проходить сушку у власній сушильній камері, що унеможливлює використання сирої деревини. Це гарантує покупцеві, що його диван не змінить форму, як це буває, коли використовується сирий матеріал. Деревина, яку купують для виробництва меблів, обов’язково проходить радіологічний контроль – компанія піклується не лише про зручність, але і про безпеку своєї продукції.

3.    У каркасах більшості моделей використовується фанера, хоча багато виробників Італії (у тому числі деякі «розкручені» торгівельні марки) використовують каркас з ДСП. Фанера – легкий і міцний матеріал, відносно “екологічно чистий”. При виробництві фанери листи лущеного шпону склеюють між собою з чергуванням поперечних і поздовжніх волокон. Це надає фанері максимальну міцність, вищу, ніж в дерев’яного бруса аналогічного перетину. Фанера суха і легка. В процесі виготовлення (пресування при високій температурі і тиску) з неї випаровується вся волога – фанеру ніколи не поведе і вона ніколи не розсохнеться.

4.    Для оздоблення класичних моделей широко використовується дуб, бук і вільха. Розроблена фахівцями компанії технологія лакування дозволяє виготовляти не лише красиві, але й міцні декоративні елементи.

5.    Підбір оббивки і кольору декорацій проводиться за індивідуальним замовленням – таким чином, ваш диван стає ексклюзивним предметом інтер’єру. У меблях LATO ви знайдете найширший вибір оздоблення – більше 20 варіантів, а кількість видів оббивки може варіюватися до безкінечності. Використання натуральної шкіри і тканин кращих італійських колекцій від компанії «Italvelutti» гарантують довговічність меблів.

6.    У більшості моделей чохли на блискавках. Крім того, для багатьох тканин дозволено прання в пральній машині, що дозволить вам самостійно чистити ваші меблі. Також ви можете замовити другий комплект чохлів, а це, по суті, новий диван.

7.    М’якість і пружність диванів забезпечується використанням високоеластичного пінополіуретана. Щільність пінополіурітана, який використовується для виготовлення подушок сидінь не менше 35 кг/м3 . Щільність — величина, що показує, скільки пінополіурітана міститься в одиниці об’єму. Від щільності залежить довговічність пінополіурітана – чим вище щільність, тим довше він прослужить.

8.    Всі моделі диванів оснащені механізмами трансформації, що дозволяє легко трансформувати диван в ліжко. У більшості моделей використовується один з найостанніших механізмів для щоденного сну «Tornado» з пружинним ортопедичним матрацом товщиною 14 см. Використання даного типу механізмів дозволяє використовувати будь-який, найфантастичніший дизайн, як в класиці, так і в модерні.

9.    Якість починається задовго до початку виробництва м’яких меблів. Насамперед, це висока культура виробництва, яка визначає правильні відносини до своєї роботи з боку працівників, що відіграє особливо важливу роль при збиранні меблів вручну. Використання при виробництві м’яких меблів обладнання, необхідного для оптимізації людської праці, дозволяє нам забезпечити високу якість м’яких меблів, які збираються вручну.

10.    Ретельне опрацювання дрібниць та задніх, виворітних частин — перша ознака хороших меблів. Для обробки тильної частини м’яких меблів компанія LATO використовує той же матеріал, що і в основній частині.

Цей список можна було б продовжувати і далі: доставка меблів в зручний для замовника час, якість обслуговування, прямі постачання матеріалів, що гарантує своєчасне виготовлення замовлення, і т.д. Але ми назвали нашу статтю «10 причин замовити меблі LATO», тому зупинимося. Отже, виходячи з вищевикладеного, можна з упевненістю сказати, що м’які меблі компанії LATO – це справжня знахідка для тих, кому не байдужі дизайн і якість м’яких меблів.