Головна > М'які меблі М'які меблі Київ, дивани та крісла

М'які меблі Київ (класичні меблі та меблі в стилі модерн) - М'які меблі дивани, крісла, диван-ліжка, кутові дивани, пуфи | купити диван в Києві | купити м'які меблі | опис механізмів трансформації та тканин, що використовуються в виробництві м'яких меблів | Корисні поради по догляду за м'якими меблями - все це Ви можете знайти на нашому сайті.

М'які меблі Київ - купити м'які меблі для дому та офісу

Мякі меблі
купити диван Київ

Вам сподобалися м’які меблі, столи чи аксесуари з нашого каталогу, але ви живете не в Києві? Пропонуємо скористатися доставкою меблів по Україні. Вам потрібно лише приїхати в будь-який з наших салонів, щоб оформити замовлення. Ми ж не тільки доставимо Ваш комплект меблів, але й компенсуємо вам вартість залізничних квитків до Києва і назад.

Щоб ваші м’які меблі були доставлена в цілості, ми готові матеріально стимулювати з власних коштів роботу експедитора, що супроводжує вантаж до станції призначення. Вам залишиться тільки отримати замовлення на вашій станції. Також не варто хвилюватися, що ви не зможете занести і встановити меблі в квартиру – наші м’які меблі в більшості повністю розбірні, тому диван можна занести навіть у самі вузькі двері, до того ж ми запишемо докладну інструкцію на DVD, як їх зібрати. М’які меблі нашої фабрики – це меблі з історією. Тому, вибираючи наші дивани, ви поєднуєте розкіш і затишок.

Дисконт-центр

Попередні
Наступні
єдина довідкова служба (050) 281 77 51